Dneska to nebude dlouhý, nebude to ani pozitivní, možná to bude spíš trochu nechutný a řekla bych, že navíc bez pointy. Tak proč ten text vlastně píšu? Protože jsem naštvaná a potřebuju se vypsat. A taky vyspat!

Nesnáším, když se mění čas! Čert vem mě, moje usínání a ranní vstávání, já se nakonec vždy nějak přizpůsobím, ale co děti? Abych osvětlila situaci, moje růžovky prospívají skvěle. Podle jejich pediatry jsou to chytré a zdravé děti, krása pohledět. Jo, jako fakt máme napsaný v očkováku, že je krásná 🙂 No a slyšeli jste někdy o tom, že když vám dobře fungují střeva, nemoci se vám obloukem vyhýbají? A že pravidelný režim je pro dobrou výchovu dětí nezbytný? No a moje děti tyhle dvě životní pravdy spojily dohromady a nastavily svoje střeva na pátou hodinu ranní. Jenže se změnou času tady nikdo nepočítal a ony to mají nastavené na pět. A když rázem musíte přetočit ručičku na budíku o hodinu zpět, z pěti jsou najednou čtyři a já už třetí den ve čtyři ráno spím opřená o dveře u záchodu a ptám se “Už?”, abych jim mohla utřít zadek.

Tomu říkám p(r)osraný ráno, protože než se obě vystřídají, nemá už smysl jít si zase lehnout a tak jdu vařit kafe a chystat snídani. No a ještě se u toho všeho musím usmívat, protože jak ty malý růžový teroristky naštvu (Cože, ty jsi koupila makový buchty místo tvarohových? Tenhle jogurt nemám ráda. Nechci si vzít šedý legíny… atd.), “fantastický” ráno pokračuje až do chvíle, než za sebou zavřu dveře školky zvenku.

A jak vnímáte změnu času vy? A vaše děti? Nebo zvířata? 🙂

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

O autorovi

Cesta k sebevědomé ženě mi trvala několik let. Nyní o sobě mohu hrdě říci, že jsem žena, máma dvou růžovek, dáma slov, jogínka v rozkvětu, kreativní volnomyšlenkářka a taky trochu běhám.

Prostřednictvím svých článků se snažím otevírat ženám oči a podporovat jejich sebevědomí. Protože život ti dá jen tolik, o kolik si řekneš.

Více o mně si přečtěte tady>>

Mohlo by se vám také líbit:

4
Komentujte

4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na

Já ty změny času nemám moc ráda, hlavně v zimě. Teď je tma už ve 4 odpoledne a to mě strašně štve 😀

LENN

no já myslela že mi změna času nevadí ale od té doby co se změnil je mi špatně, tak buď jsem zas těhotná nebo je to tím:) a na Šakalíka to nemělo vliv ale chápu Tě když mi takhle probendí noc tak nemá jít cenu spát a pak jsem nevyspaná a bolí mě hlava a je mi blbě

nechápu proč se ten čas pořád mění, zrušila bych to:)

Mě změna času nevadí, většinou si jí ani nevšimnu. Nechodím spát úplně každý den pravidelně, takže to fakt ani nevnímám. Každopádně jsem moc ráda, že se čas mění. V létě světlo ve 3 hodiny ráno bych fakt nechtěla. Nebo naopak v zimě tmu až do 9 ráno. Ale chápu, že pro některé lidi je změna náročnější no:) Snad se střeva taky přizpůsobí 😀

Haha, skvělý článek a musím říct, že mám takové podezření, že to v našich domácnostech vypadá dost podobně! 🙂 Nemáme sice děti, ale umňoukaný chlupáče, z nichž jeden vstává neomylně mezi 4:00 – 4:30, a samozřejmě, že první na pořadu dne je probudit kamaráda a začít škodit. Nahoru na knihovnu, nahoru na linku, nahoru na lednici, sem tam něco shodit a rozbít, prostě žijem jen jednou! 😀 Normálně se to ještě dá vydržet, půl hodinky poslouchám devastaci našeho domova z postele, pak to vzdám, vstanu a jdu chystat snídani a pracovat. Jenže s posunem času se Indiana samozřejmě nepřeřídil, takže… Číst vice »