Zasmrděl a zdechl

O víkendu mi vyhořel fén. Můj milovaný fén. Ten krám se mnou vydržel deset let a pak si z vteřiny na vteřinu zasmrdí a zdechne. Můj milovaný fén! Jezdil se mnou po vícedenních výletech i dovolených. Posledních pár let jsem s ním v zimním období vysoušela vlasy růžovkám. Tak moc jsem mu věřila. Můj fén.

Já na věcech zase tak moc nelpím, ale tohle byl prostě můj fén. Jedna z prvních věcí, které jsem si v elektru koupila za své peníze. Třikrát se se mnou stěhoval na různou adresu a v ruce jsem ho mazlila minimálně třikrát do týdne. Už to chápete? Můj fén.

Včera jsem si musela jít koupit nový fén, protože když si vlasy nevyfénuju, vypadám jako divoženka. Vběhla jsem do elektra, vybrala, zaplatila a slíbila si, že už nebudu po tom starém tesknit. Opustil mě, je tu nový začátek s mým supr trupr vymakaným, speciálně vylepšeným vysoušečem. Prý rozmazlujte svoje vlasy, odteď jen lesklé a hydratované. Navíc je červený. Je to frajer.

Ráno umyju vlasy, vytáhnu nový fén. Už jsem mu začala říkat familiérně “frajírek”. Fénuju jako vždycky. Žádné nové pohyby, tahy nebo tak něco, ale vypadám úplně jinak. Můj účes vypadá úplně jinak. Frajírek nespolupracuje. Dělá mi na hlavě cosi, co se mi vůbec nelíbí a nejde s tím nic dělat. Jsem fakt naštvaná, ale nezbývá mi nic jiného, než se naučit s frajírkem spolupracovat, nebo budu mít dosmrti hnusný vlasy.
Jak jsem již zmínila výše, nelpím na věcech, ale tahle ztráta mě fakt nasrala.

Autor: Lucie Horská

Cesta k sebevědomé ženě mi trvala několik let. Nyní o sobě mohu hrdě říci, že jsem žena, máma dvou růžovek, dáma slov, jogínka v rozkvětu, kreativní volnomyšlenkářka a taky trochu běhám. Prostřednictvím svých článků se snažím otevírat ženám oči a podporovat jejich sebevědomí. Protože život ti dá jen tolik, o kolik si řekneš. Více o mně si přečtěte tady>>

Komentujte

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
Upozornit na