Nic není víc než tady a teď. Vzpomínky jsou krásné, já sama vzpomínám často a ráda. Ale naučit se vnímat tady a teď, v téhle zvláštní době, která nevěří na zázraky a odsuzuje odlišnost, to je hodně těžké.

Z malých okamžiků dělat velké momenty. Vždyť je to tak snadné. Nedávno jsem procházela přes náměstí v jednom malém městě. Bylo bezvětří. Pěkné podzimní dopoledne. Uprostřed toho náměstí stojí velký, listnatý strom a pod ním je dřevěná lavička. Původně jsem si na ni chtěla sednout, ale strom upoutal mou pozornost. Položila jsem ruku na jeho kmen, pohladila si kůru a zaklonila hlavu, abych si mohla prohlédnout korunu, tu spleť různobarevných listů. Z ničeho nic se zvedl vítr, opravdu silně a ze stromu se začaly snášet desítky a desítky barevných listů. Bylo to tak přirozené, stejně jako můj hlasitý smích, když listy létaly všude kolem mě. Můj osobní déšť z listí. Cítila jsem tu sílu a kouzlo. Hodně silná chvíle, na kterou nikdy nezapomenu.
Dala jsem stromu trochu sebe a on mi poslal zase něco na oplátku.

Teď a tady. Na ničem jiném nezáleží. Teď ♥

O autorovi

Cesta k sebevědomé ženě mi trvala několik let. Nyní o sobě mohu hrdě říci, že jsem žena, máma dvou růžovek, dáma slov, jogínka v rozkvětu, kreativní volnomyšlenkářka a taky trochu běhám.

Prostřednictvím svých článků se snažím otevírat ženám oči a podporovat jejich sebevědomí. Protože život ti dá jen tolik, o kolik si řekneš.

Více o mně si přečtěte tady>>

Mohlo by se vám také líbit:

1
Komentujte

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na

[…] kam a za čím směřovat, ale stejně tak důležité je být spokojený s tím co se děje teď a v tuto chvíli. Nerada bych se pořád za něčím hnala, otálela, že „až něco“, tak bude ještě […]