Soutěž o knihu Mateřská, ale určitě ne dovolená

Kniha

Protože se blíží Vánoce a protože ráda dělám radost milým lidem, připravila jsem pro vás soutěž o knihu, která potěší zejména ty z vás (nebo z vašich kamarádek), které se chystáte na mateřskou dovolenou, pokud ji právě prožíváte, nebo si ji chcete prostě jen připomenout (haha).

Román Julie Halpernové Mateřská, ale určitě ne dovolená je bez servítků podané, zasvěcené a ohromně zábavné vyprávění o zaměstnané ženě, která je přesvědčena, že je připravená pořídit si dítě, dokud ji mateřská nevyvede z omylu.

Kniha

Co je třeba udělat pro výhru?

  • Dejte LIKE mé facebookové stránce Nejen glosy ze života (tady).
  • Pokud soutěž budete sdílet dál, budete do slosování zařazeni 2x.
  • Napište mi zde nebo na facebook komentář pod soutěž jakou knihu jste naposledy četl/a?  (Pokud budete komentovat zde na blogu, nezapomeňte mi zanechat e-mail a jméno, pod kterým vás najdu na facebooku.)

Soutěž startuje dnes a potrvá do pátku 1. prosince 2017. Jméno výherce zveřejním během soboty. V pondělí odesílám, aby Vám kniha dorazila ještě do Vánoc.

Hodně štěstí!

Pokud byste si chtěli knihu rovnou koupit, můžete tak učinit s 20% slevou přímo na stránkách Nakladatelství Jota, zde.

 

**********************************************************

Výherkyní se stala Klára Klarisina.
Klárce gratuluji a všem ostatním moc děkuji za účast! Brzy si zase o něco zasoutěžíme. 🙂

Autor: Lucie Horská

Cesta k sebevědomé ženě mi trvala několik let. Nyní o sobě mohu hrdě říci, že jsem žena, máma dvou růžovek, dáma slov, jogínka v rozkvětu, kreativní volnomyšlenkářka a taky trochu běhám. Prostřednictvím svých článků se snažím otevírat ženám oči a podporovat jejich sebevědomí. Protože život ti dá jen tolik, o kolik si řekneš. Více o mně si přečtěte tady>>

4
Komentujte

4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na

No, já nemám facebook takže Ti tam nemůžu dát like:-)

Ale naposledy jsem četla před porodem McBaina – Uloupená hvězda a ještě jsem to nedočetla, mám to pořád rozečtené ale konečně po 5 měsících jsem měla čas přečíst další 3 strany…..

[…] A knížku teď před Vánoci budpu rozdávat Nejen glosy za života. […]

Tak tuto knihu bych si ráda a s chutí přečetla.Jsem na rodičáku se 4.dítkem a slova mateřská dovolená mi vykouzlí úsměv na tváři,protože kdo toto vymyslel musel být jedině chlap.

Lenka Adoltová

Páni, kterou knihu jsem naposledy četla? Dětskou vím, tu teď čteme před spaním každý den – Kocourek, který měl rád déšť 🙂 ale já sama? Naposledy asi loni po Vánocích Dva životy pana Perla 🙂