Víš co se stane s ohněm, když jej přikryješ sklenicí? Zadusí sám sebe.

Svoboda. Respekt. Pochopení.

Nikdy jsem nežila víc, než právě teď. Uvědomuji si podstatu a důležitost každé chvilky ve svém životě. Cítím se tak živá, tak opravdová a silná.
Prý na lidi působím jako blázen. Píšu nesmysly a žiju na obláčku. Já mám přitom pocit, že jsem nikdy nežila vědoměji, než posledních pár měsíců. Našla jsem svoji cestu, rozfoukala oheň a už nikdy nikoho nenechám jej uhasit.

Raději shořet, než vyhasnout

Každý máme možnost volby a já si vybrala. Chci to přesně takhle. Žít naplno, že to někdy až bolí. Cítím energii. Vím, že můžu cokoliv.

Plakala bych za každého prázdného člověka, kterého ráno potkám po cestě do práce. Chtěla bych všem těm smutným lidem otevřít oči a říct, že pokud to jednou nevyšlo, může to vyjít příště. Život je klikatá cesta plná děr, ale když tou cestou půjdeme s pochopením, otevření všemu, má to smysl. Poučme se z bolesti. Přijímejme všechno, co na své cestě potkáme. Má to smysl. Ve zlém je vidět i to dobré, protože nic není černobílé. Všechno se děje z nějakého důvodu.

Hlavně si nenechat brát své sny. Nenechat se zadusit šedavou obyčejností.  

Žena s plamenem v dlani

Čím jsi chytřejší a čím vědoměji žiješ, tím více na ostatní působíš jako blázen.

Možná blázen, ale upřímně šťastný.

O autorovi

Cesta k sebevědomé ženě mi trvala několik let. Nyní o sobě mohu hrdě říci, že jsem žena, máma dvou růžovek, dáma slov, jogínka v rozkvětu, kreativní volnomyšlenkářka a taky trochu běhám.

Prostřednictvím svých článků se snažím otevírat ženám oči a podporovat jejich sebevědomí. Protože život ti dá jen tolik, o kolik si řekneš.

Více o mně si přečtěte tady>>

Mohlo by se vám také líbit:

Komentujte

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
Upozornit na