Opět jsem se přesvědčila, že když v něco upřímně věříte, stává se to skutečným, se vší silou, kterou do své víry dáte. Nic k nám nepřichází jen tak. Možná z určité části. Jakou mocí TO však bude vládnout, záleží jen na nás. 

Kabbalah náramek

Ano, už jste si toho všimli. Drobná červená šňůrka zdobící zápěstí vaší sousedky. Má ji i ta mamina, kterou tu a tam potkáváte v sámošce. Ale viděli jste ji i na ruce Madonny nebo Demi Moor. Napadá vás, co je to za novou módu? Ani novinka, ani módní doplněk, i když je pravda, že decentní nitka každému zápěstí, ať už jde o muže nebo ženu, prostě sluší.
Jde o Kabbalah náramek a různě po internetu se o něm můžete dočíst spoustu zajímavých informací. Náramek proti uřknutí, mající magickou moc. Ochrání před zlými lidmi a negativní energií. Dává klid a bezpečí. Zadejte si do vyhledávače kabbalah náramek a čtěte.

Zda budete čarovným silám hedvábné červené šňůrky věřit nebo ne, to nechám na vás. Někdo říká, že mu náramek nepřinesl nic. Jiný by bez něj nevyšel z domu a má pocit, že se jeho život zásadně zlepšil. I to se můžete dočíst v různých internetových diskuzích. Já dám vždy raději na vlastní zkušenost a protože jsem měla pocit, že se potřebuji nechat chránit, sílu náramku jsem si sama vyzkoušela.

Kabbalah_naramek

Můj náramek bezpečí

Tenká hedvábná nitka a dva uzlíky na upravení ideální velikosti. Měla jsem potřebu se chránit a tak jsem si svůj náramek vytvořila sama. Spletla jsem do něj víru v lepší budoucnost, pozitivní pohled, neochvějnou sílu zvládnout cokoliv a ochranitelskou moc před negativní energií a zlými slovy.
Uzlíky dobře hlídaly moji duši, zachytávaly negativní energii, která se mi snažila dostat pod kůži. A pak přišel jeden opravdu silně nepříznivý víkend. Náramek chránil tak intenzivně, a nápor byl skutečně velký, že jeden z uzlíků nevydržel a rozvázal se. Zdá se, že i uzlíky nejsou nesmrtelné. A mě to zase jen utvrdilo v tom, že se vše děje tak jak má.

Kaktus a kabbalah naramek

Červená

Je mojí oblíbenou barvou a možná i proto se mi Kabbalah náramky líbí. Barva odvahy. Symbol vitality, energie a síly života. Říká se, že lidé s oblíbenou červenou barvou rádi šíří po okolí svoji srdečnost, upřímnost a touhu po spravedlnosti. Červená jako barva vášně.

Chrání tak silně, jak mu věříte

Máte nějakou zkušenost s ochranitelskými Kabbalah náramky? Nebo máte talisman, který vás vnitřně chrání? Věříte v sílu ochranitelské magie? Napište mi o tom. Napište mi svoji zkušenost.

 

O autorovi

Cesta k sebevědomé ženě mi trvala několik let. Nyní o sobě mohu hrdě říci, že jsem žena, máma dvou růžovek, dáma slov, jogínka v rozkvětu, kreativní volnomyšlenkářka a taky trochu běhám.

Prostřednictvím svých článků se snažím otevírat ženám oči a podporovat jejich sebevědomí. Protože život ti dá jen tolik, o kolik si řekneš.

Více o mně si přečtěte tady>>

Mohlo by se vám také líbit:

7
Komentujte

4 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Karolina

Mám dotaz, je podmínka, že se musí od někoho dostat? Já jsem si ho koupila sama, nevěděla jsem to. Nebude fungovat?

Tereza

Náramek nosím měsíc a sílu určitě má(tedy já v něj věřím) ve středu jsem se vdávala a byl tam silný emočně negativní moment a od té doby se jeden z uzlíků postupně rozvazoval, stále jsem utahovala, aby nespadl. Včera další negativní moment a dnes se uzlík rozvázal zcela úplně. Věřím, že mě náramek chránil. Vzal na sebe všechnu negativní energii a už byl přehlcen.

Snažím se pravidelně meditovat a začínala jsem s aplikací Calm, která vydala také knihu (která je mimochodem opravdu krásná). Krom jiného na konci knihy nabádali k tomu, že modrou šňůrku, která v knize sloužila jako záložka, je možné ustřihnout a nosit jako náramek, který je symbolem klidu a má připomínat návrat k přítomnosti. Nosila jsem šňůrku skoro rok a bylo to velmi příjemné. Takže díky za připomenutí, asi je na čase vytvořit nový “náramek”.

Moc hezky napsaný článek. Zní to opravdu tak moc zajímavě, že si taky jeden udělám. Takže děkuju za inspiraci a přeji ti krásný den.

lifeordreamidiots.blogspot.cz