Taky vás tu a tam přepadne stísněný pocit, že to co právě prožíváme je jak z nějakého sci-fi filmu? Jsem s dětmi doma, pracuji po večerech a nocích, ale něco jíst musíme, proto se nevyhneme občasné návštěvě obchodu. A neměli jsme roušky. Neměli je ani v lékárně. Nemám šicí stroj a než bych něco spíchla ručně, asi bychom doma pomřeli hlady.

Na internetu na mě vyskočilo video s návodem na rychle vytvořenou roušku, protože lepší něco než nic. Trochu jsem ji vytunila, postup upravila a zde pro vás mám návod na jednu takovou rychle vytvořenou, ale funkční roušku.

K její výrobě budete potřebovat bavlněný šátek, nebo kus bavlny, dvě gumičky (půjčila jsem si od růžovek) a papírový kapesník. Práce na 3 minuty.

Fotonávod. Slov netřeba.

A je hotovo.

Na závěr ještě dodám, že po každém nošení byste měli kapesník z šátku vyhodit do koše, šátek vyprat na 60 stupňů a přežehlit.

Buďme na sebe opatrní, ohleduplní ke svým rodinám, přátelům, kolegům, i kolemjdoucím. Věřím, že brzy tahle doba pomine a my budeme sci-fi atmosféru prožívat zase jen v kině a televizi.

O autorovi

Cesta k sebevědomé ženě mi trvala několik let. Nyní o sobě mohu hrdě říci, že jsem žena, máma dvou růžovek, dáma slov, jogínka v rozkvětu, kreativní volnomyšlenkářka a taky trochu běhám.

Prostřednictvím svých článků se snažím otevírat ženám oči a podporovat jejich sebevědomí. Protože život ti dá jen tolik, o kolik si řekneš.

Více o mně si přečtěte tady>>

Mohlo by se vám také líbit:

Komentujte

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
Upozornit na