Zítra jdou moji kolegové z práce darovat krev. Normálně bych šla s nimi, protože tohle je jedna z činností, která má dle mého skutečný smysl. Pokud můžu, pomůžu. A pokud mám nějaký dosah… Takže slyšte, moji milí.. ❤🍀 

Když můžu, ráda pomůžu

Já zítra ale bohužel nepomáhám. Jednak se aktuálně válím v plavkách na břehu ostrova Rab, ale hlavně ta moje tetování, o kterých si můj taťka až do včerejška myslel, že jsou jen dočasná.
Ehm.. Jsme se na to pak večer napili a on řekl, že třeba zrovna ty hory jsem si na předloktí tetovat fakt nemusela, protože stejně všichni na první pohled vidí, že jsem silná ženská, a to nejen proto, že jsem jeho a jako jo, lichotí mu to, že si chci jeho (naše) příjemní uchovat navždy, ale že kdybych o tom napsala do časopisu, že by to jako stačilo.

Raději ale zpět k té krvi. Aktuálně nemůžu ještě 4 měsíce darovat svoji krev. To je jediná věc, která mě štve na mé tetovací vášni. Půl roku po novém tetování nesmím. Moji kolegové ale můžou (ti co se netetují, sem tam si nezahulí trávu, nebo v nedávné době neměli klíště). A zítra tam jdou. A já jim nepokrytě závidím ten pocit “PO”.

Chodíte darovat krev?

Jednou jsem o tom napsala článek. Dokonalé místo k seznámení, řekla bych. No přečtěte si to sami a pak se třeba objednejte na transfuzku zrovna té vaší nemocnice.

Mimochodem, víte o tom, že v létě dochází k nejvíce nehodám, které zvyšují spotřebu krve?

Udělejte si chvilku a pokud můžete, běžte přidat svojí kapkou do “životního mlýna”.

O autorovi

Cesta k sebevědomé ženě mi trvala několik let. Nyní o sobě mohu hrdě říci, že jsem žena, máma dvou růžovek, dáma slov, jogínka v rozkvětu, kreativní volnomyšlenkářka a taky trochu běhám.

Prostřednictvím svých článků se snažím otevírat ženám oči a podporovat jejich sebevědomí. Protože život ti dá jen tolik, o kolik si řekneš.

Více o mně si přečtěte tady>>

Mohlo by se vám také líbit:

Komentujte

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
Upozornit na