Zachránil můj den

Znáte to, den blbec. Od rána je všechno špatně. Pracovní mail se plní červenými vlaječkami – urgentní k vyřízení, zapomněla jsem si koupit svačinu a oběd nestihla kvůli přetáhlé pracovní poradě. Na sobě tričko, které vlastně vůbec nemám ráda a vlasy nedrží tak jak bych si představovala. Autobus mi ujel před nosem a další trčí někde v odpolední špičce už 20 minut. Je vlezlá zima. Bude pršet.

Slíbila jsem, že uvařím teplou večeři, ale nechce se mi dělat vůbec nic. Aby mohla být teplá večeře, musím ještě zajít nakoupit a tak se vláčím v přeplněném autobusu s taškou plnou jídla a druhou taškou plnou knih, které jsem chtěla vrátit do knihovny. To ale už nestíhám.

Celý týden mě bolí záda a ani jóga, můj lék na vše, mi nedokáže pomoct. Dala bych si flašku vína a restart. Koukám z okna autobusu, cítím se fakt pod psa a ten muž sedící proti mně najednou vstává, naklání se ke mně a do ucha mi šeptá, že mi to moc sluší. Než ze sebe stihnu cokoli vyblábolit, muž vystupuje a svým zářivým úsměvem mě doprovází dokud autobus neodbočí.

Mraky se rozestoupily a místo avizovaného deště vysvitlo měkké podvečerní slunce. Moje tvář roztála a do očí se dral pobavený výraz.
Ten cizí muž zachránil můj den.

Možná jsem potkala opraváře osudů, ale o tom víc až v neděli 😉

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Pokud chcete dostávat info o novinkách na Nejen glosy ze života do svého mailu, přihlašte se prosím k odběru vložením svého e-mailu do příslušné kolonky v postranním panelu webových stránek. Pokud mě sledujete v mobilu, přihlašovací okénko naleznete po zarolování do spodní části blogu. Díky za každý komentář, e-mail, odběr, reakci. Díky že mě slyšíte 🙂 ♥

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Please follow and like us:
0
Tags:
4 komentáře

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Enjoy this blog? Please spread the word :)

 • RSS1
 • Follow by Email
 • Facebook
  Facebook
 • Google+
  Google+
  http://www.e-zin.cz/zachranil-muj-den">
 • Twitter