Magická moc červené nitky?

Opět jsem se přesvědčila, že když v něco upřímně věříte, stává se to skutečným, se vší silou, kterou do své víry dáte. Nic k nám nepřichází jen tak. Možná z určité části. Jakou mocí TO však bude vládnout, záleží jen na nás. 

Kabbalah náramek

Ano, už jste si toho všimli. Drobná červená šňůrka zdobící zápěstí vaší sousedky. Má ji i ta mamina, kterou tu a tam potkáváte v sámošce. Ale viděli jste ji i na ruce Madonny nebo Demi Moor. Napadá vás, co je to za novou módu? Ani novinka, ani módní doplněk, i když je pravda, že decentní nitka každému zápěstí, ať už jde o muže nebo ženu, prostě sluší.
Jde o Kabbalah náramek a různě po internetu se o něm můžete dočíst spoustu zajímavých informací. Náramek proti uřknutí, mající magickou moc. Ochrání před zlými lidmi a negativní energií. Dává klid a bezpečí. Zadejte si do vyhledávače kabbalah náramek a čtěte.

Zda budete čarovným silám hedvábné červené šňůrky věřit nebo ne, to nechám na vás. Někdo říká, že mu náramek nepřinesl nic. Jiný by bez něj nevyšel z domu a má pocit, že se jeho život zásadně zlepšil. I to se můžete dočíst v různých internetových diskuzích. Já dám vždy raději na vlastní zkušenost a protože jsem měla pocit, že se potřebuji nechat chránit, sílu náramku jsem si sama vyzkoušela.

Kabbalah_naramek

Můj náramek bezpečí

Tenká hedvábná nitka a dva uzlíky na upravení ideální velikosti. Měla jsem potřebu se chránit a tak jsem si svůj náramek vytvořila sama. Spletla jsem do něj víru v lepší budoucnost, pozitivní pohled, neochvějnou sílu zvládnout cokoliv a ochranitelskou moc před negativní energií a zlými slovy.
Uzlíky dobře hlídaly moji duši, zachytávaly negativní energii, která se mi snažila dostat pod kůži. A pak přišel jeden opravdu silně nepříznivý víkend. Náramek chránil tak intenzivně, a nápor byl skutečně velký, že jeden z uzlíků nevydržel a rozvázal se. Zdá se, že i uzlíky nejsou nesmrtelné. A mě to zase jen utvrdilo v tom, že se vše děje tak jak má.

Kaktus a kabbalah naramek

Červená

Je mojí oblíbenou barvou a možná i proto se mi Kabbalah náramky líbí. Barva odvahy. Symbol vitality, energie a síly života. Říká se, že lidé s oblíbenou červenou barvou rádi šíří po okolí svoji srdečnost, upřímnost a touhu po spravedlnosti. Červená jako barva vášně.

Chrání tak silně, jak mu věříte

Máte nějakou zkušenost s ochranitelskými Kabbalah náramky? Nebo máte talisman, který vás vnitřně chrání? Věříte v sílu ochranitelské magie? Napište mi o tom. Napište mi svoji zkušenost.

 

Please follow and like us:
0
6 komentářů

Add a Comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Enjoy this blog? Please spread the word :)

 • RSS1
 • Follow by Email
 • Facebook
  Facebook
 • Google+
  Google+
  http://www.e-zin.cz/magicka-moc-cervene-nitky">
 • Twitter